افتخار همکاری موی تای با کانال المپیک


افتخار همکاری موی تای با کانال المپیک
مادرید-13 دسامبر 2017
امروز کانال المپیک بعد از جشن یک ساله شدن خود، اعلام کرد که به توافق نامه ای با اتحادیه های مستقل اعضای شناخته شده ورزشی (AIMS) و سازمان های بین المللی فیستبال، موی تای، پولو، وزنه برداری و طناب کشی برای همکاری در محتوا برای رسانه های چند منظوره رسیده است.
توافقنامه ها با AIMS و انجمن بین المللی فیستبال (IFA)، فدراسیون بین المللی موای تای آماتور (IFMA)، فدراسیون بین المللی پولو (FIP)، فدراسیون بین المللی پاور لیفتینگ (IPF) و فدراسیون بین المللی بین المللی طناب کشی (TWIF) و تعداد اعضایی که قراردادهای مشابه با کانال المپیک را اعلام کردند به عدد 63 می رساند.
اعضای فدراسیون ها شامل فدراسیون های ورزشی بین المللی (IFs)، فدراسیون ها و سازمان های به رسمیت شناخته شده، سازمان های چند ورزشی و فدراسیون های غیر رسمی هستند.
رئیس بخش IFMA، دکتر ساکیه تاپ سووان، اعلام کرد: "موی تای ارایه هنر منحصر به فرد و ورزشی خاص موی تای، نه تنها از جنبه رقابتی، بلکه تمرکز بر ورزشکاران، پایه گذاری احترام و بازی عادلانه را نیز به نمایش گذاشته است. با وجود اینکه موی تای در حال حاضر دارای تلویزیون و رسانه های بزرگ است، هیچ رسانه ای بهتر از کانال المپیک وجود ندارد. "
مارک پارمان، مدیر کل کانال المپیک جهانی IOC بیان کرد: ما از اینکه این سازمان ها را به شرکای قوی خانواده فدراسیون کانال المپیک پذیرفته ایم بسیار خوشحالیم و خوش آمد می گوییم. همانطور که پیش بینی می کنیم تا سال 2018، ما در موقعیتی عالی هستیم تا همه ورزش ها و ورزشکاران را در مسیرالمپیک ارتقاء دهیم و به توزیع محتوای آنها و گسترش مخاطبان خود در سراسر جهان کمک کنیم.
در سال 2017، کانال المپیک بیش از 500 پخش زنده در 210 رویداد و 25 ورزش را در هماهنگی با اعضای خود برای مخاطبان سراسر جهان پخش خواهد کرد.
این پوشش ها تا به امروزشامل رویدادهای چند ورزشی مانند مسابقات جهانی 2017، مسابقات قهرمانی جهان در 3 × 3 بسکتبال، تیراندازی با کمان، بدمینتون، بوکس، قایقرانی، چیرلیدینگ، هندبال، کوهنوردی ورزشی، موج سواری و کشتی و مسابقات جام جهانی برای بیاتلون ، قایقرانی، پیاده روی، پرش با اسکی ، تنیس روی میز و دوچرخه سواری مسیر بوده است.
علاوه بر پخش مستقیم رویداد زنده، کانال المپیک با همکاری اعضای فدراسیون های خود برای ارائه پوشش رویدادها، اطلاع رسانی، نمایش مجلات، پوشش اخبار و برنامه های اصلی به ارائه یک برنامه اضافی برای توزیع محتوایی که مکمل برنامه های پخش زنده و پخش فعلی است، پرداخته است.
کانال المپیک یک برنامه چند رسانه ای است که تماشاگران قادر خواهند بود توانایی های ورزش و هیجان بازی های المپیک را در سراسر طول سال تجربه می کنند و از طریق برنامه های موبایل برای دستگاه های اندرویدی و iOS واز طریق olympicchannel.com در سراسر جهان در دسترس است.
درباره کانال المپیک
کانال المپیک یک برنامه چند رسانه ای است که طرفداران میتوانند در تمام طول سال به کشف، مشارکت و اشتراک در قدرت ورزش ها و هیجان المپیک بپردازند. کانال المپیک به ارائه برنامه های اصلی، اخبار، رویدادهای ورزشی زنده و برجسته، برای ورزش و ورزشکاران 24 ساعته در روز، 365 روز در سال به 11 زبان زنده پرداخته است. حامی های کانال المپیک در سراسر جهان شرکت های برتر Bridgestone، تویوتا و Alibaba هستند. کانال المپیک در سراسر جهان از طریق برنامه های تلفن همراه برای دستگاه های آندروید و iOS و در olympicchannel.com در دسترس است.
منبع: سایت رسمی فدراسیون بین المللی موی تای آماتور IFMA
برگردان: ساسان خادمیبه اشتراک بگذارید :